Teknoloji

Fiat Egea Sedan fiyatı özgür düşüşte! Bu fırsat kaçmaz!

Türkiye’de satılan en ucuz otomobil hangisi diye sorsanız vereceğiniz karşılık Fiat Egea olurdu herhalde. Güçlü donanım seçenekleri ve uygun fiyatları ile bütçe dostu olduğunu her fırsatta kanıtlayan Egea, artık sizlere arzuladığınız fırsatı sunuyor.

Sizlere elbette ki söz konusu modelin fiyatlarından ayrıntılı formda bahsediyor olacağız. Fakat birinci olarak araba baz donanım düzeyinde neler sunuyor, gelin daima birlikte kıymetlendirmiş olalım.

Fiat Egea Sedan fiyatı özgür düşüşte!

Egea giriş düzeyinde 395.900 TL’lik bir fiyattan müşteriler ile buluşuyor. Piyasa kaidelerine nazaran hayli uygun sayılabilecek bu bedel karşılığında şoförleri yüksek teknolojili özellikler beklemiyor elbette. Lakin yeniden de Egea, boş paketiyle de olsa kullanıcıları tatmin etmeyi başarıyor.

. Modelin en boş paketinde tüketicileri 95 beygir güç üreten 1.4 litre büyüklüğündeki akaryakıtlı bir motor karşılıyor. Manuel şanzımanla ahenk halinde çalışan bu motor, yakıt tüketimi manasında da kabul edilebilir bir maliyet çıkartıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/