Teknoloji

FIFA 23 daha şimdiden PlayStation’ın en çok indirilen oyunu olmayı başardı

FIFA serisi nereden bakarsak bakalım oyun dünyasının en değerli isimlerinden biri. FIFA 98, FIFA 2002, FIFA 2009 derken bünyesinde pek çok efsaneyi bulunduran bu seri, maalesef önümüzdeki yıldan itibaren isim değişikliğine gidecek. Bu sebeple de, FIFA 23 oyunu, isminde FIFA geçen son üretim pozisyonuna yükseldi.

Her ay yaptığı üzere bu ay da en çok indirilen oyunları açıklayan Sony ise hem PlayStation 4’de hem de PlayStation 5’de listenin tepesinde FIFA 23 olduğunu duyurdu. Japon teknoloji ve oyun devinden yapılan açıklamaya nazaran, Eylül ayında PlayStation 5 konsolunda en çok indirilen oyun FIFA 23 oldu.

FIFA 23 daha şimdiden PlayStation’ın en çok indirilen oyunu olmayı başardı

Bu oyunu bir öbür spor oyunu NBA 2K23 takip ederken, üçüncü sırada ise The Last of Us Part 1 geliyor. Cyberpunk 2077’nin dördüncü sırada olduğu bu listenin beşinci sırasında ise Grand Theft Auto V geliyor.

PlayStation 4 listesine baktığımız vakit da yeniden listenin doruğunda FIFA 23’ü gördüğümüzü söylemiştik. İkinci sıradaki isim burada da değişmiyor ve tekrar listenin ikinci basamağında NBA 2K23’ü görüyoruz. Bununla birlikte GTA V bu sefer PlayStation 4 konsolunda iki sıra birden atlayarak 3. Sıraya tırmanmayı başarmış. Listenin dördüncü sırasında Minecraft’a rastlarken, 5. Sırasında ise The Forest’ı görüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom