YouTube

Geldi geliyor derken, fiyatlı WhatsApp sonunda beta sürecine girdi

Meta’nın CEO’su Mark Zuckerberg, bir müddettir platformlardan elde ettiği gelirleri arttırmanın yollarını arıyor. Bunun için bir taraftan Instagram üzerinden gösterilen reklam sayısını arttırmayı düşünen ünlü CEO, öteki bir taraftan ise WhatsApp’ın fiyatlı sürümü WhatsApp Premium üzerinde çalışmaya devam ediyor.

İşletmeler için geliştirilen ve sahip olduğu özellikleriyle birçok meseleye tahlil sunması beklenen WhatsApp Premium ismi aslında epey uzun bir müddettir söylem ediliyordu. Bununla birlikte bugüne kadar fiyatlı WhatsApp sürümü hakkında rastgele bir açıklama yapmayan şirket, bu sabah itibariyle yeni versiyonun beta sürecine dahil edildiğini duyurdu. Bunun manası şirket artık fiyatlı WhatsApp için çalışmalara başladı ve bundan sonrası çorap söküğü üzere gelecektir. Pekala WhatsApp Premium ne üzere yenilikler vadediyor?

Geldi geliyor derken, fiyatlı WhatsApp sonunda beta sürecine girdi

Amerikalı teknoloji devine yakın kaynaklardan gelen bilgilere nazaran, WhatsApp Premium ile birlikte tıpkı anda giriş yapılabilecek aygıt sayısı 10’a yükselecek. Bu sayede bilhassa farklı şahıslarca yönetilmesi gereken WhatsApp hesapları için çok kıymetli bir probleme tahlil getirilmiş olunacak. Öteki taraftan 32 şahsa kadar manzaralı arama dayanağının de sadece WhatsApp Premium kullanıcılarının beğenisine sunulacağını, fiyatsız sürümde ise bu özelliği göremeyeceğimizi söyleyelim.

Tabi burada akıllara tek bir soru geliyor: WhatsApp Premium ne kadar olacak? Bu sorunun karşılığı şimdilik bilinmese de, muhtemelen önümüzdeki birkaç ay içerisinde bu sorunun da cevap bulacağını düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!