Teknoloji

Football Manager 2023 hayranlarına müjde: Fiyatsız oynayabilirsiniz!

Oyun dünyası epeyce büyük ve bir o kadar da eğlenceli bir mecra. Her zevkten beşere hitap edebilecek üretimlere sahip olan bu dünyaya dalıp da başındaki kederi, badireyi atamayacak insan herhalde yoktur. Bazıları için bu gerilim atma metodu FPS oyunlarla maceradan maceraya atlamakken, bazıları içinse büyük ordular kurup uçsuz bucaksız çölleri aşarak fetihler yapmak olabilir. Lakin şayet sizin için oyun futboldan ibaretse, müjdemizi isteriz zira Football Manager 2023 dün itibariyle resmen satışa sunuldu.

Steam üzerinden satışa sunulan yeni menejerlik oyununun fiyatının 599-TL olarak belirlendiğini hatırlatalım. Öte yandan şayet Xbox Game Pass üyesiyseniz, bu üretime daha birinci günden fiyatsız olarak erişebileceksiniz zira oyun Xbox Game Pass kütüphanesine çoktan eklendi bile.

Football Manager 2023 hayranlarına müjde: Fiyatsız oynayabilirsiniz!

Microsoft tarafından yapılan açıklamayla resmiyet kazanan bu durum, Game Pass abonelerini adeta havalara uçurdu. Gerçekten bu kadar tanınan ve aslında değerli da bir oyunun daha birinci günden kütüphaneye eklenmesi hem bu oyun özelinde hem de gelecekte satışa sunulacak yeni oyunlar manasında epey sevindirici bir gelişme.

Öte yandan yeni Football Manager oyununun kütüphaneye eklenmesiyle birlikte, eski Football Manager versiyonlarının da kullanımdan kaldırıldığını belirtmekte yarar var. Bakalım Game Pass’in üst üste gelen bu ataklarına en büyük rakibi PlayStation Plus’tan ne üzere bir karşılık gelecek?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom