Telefon

iPhone kullanıcılarının gözü kulağı Apple’dan gelecek o haberde

Apple için yıllardır teknoloji dünyasının en stabil markası yakıştırması yapılıyor. Nitekim de Amerikalı teknoloji devinin iOS’dan kaynaklanan bu gücünü son derece düzgün kullandığını ve iPhone modellerinin tamamında epeyce stabil bir sistem meydana getirdiğini söyleyebiliriz. Fakat şirket tarafından Eylül ayında servis edilen iOS 16 sürümü, kimsenin kusursuz olmadığını bir kere daha görmemizi sağladı.

Henüz akıllı telefonlara yüklenmeden, 3 kritik yanlışın düzeltilebilmesi için iOS 16.0.1. güncellemesini alan bu sistem, kullanıma sunulduktan sonra da sırasıyla iOS 16.0.2. ve 16.0.3. sürümlerine terfi etmişti. Geçtiğimiz ay iOS 16.1. güncellemesi ile yeni boyuta geçen iOS, bilhassa durup dururken kopan Wi-Fi ilişkisiyle kullanıcılarını adeta canından bezdirdi.

iPhone kullanıcılarının gözü kulağı Apple’dan gelecek o haberde

Şikayetlerin çığ üzere artmasına karşın şimdi Apple cephesinden bu hususa ait resmi bir açıklama gelmezken, Amerikalı teknoloji devine yakın kaynaklar iOS 16.1.1. güncellemesinin tamamlandığını ve çok kısa bir mühlet içerisinde kullanıma sunulacağını duyurdu.

Öte yandan yeni sürümle bir tek problemlerin tahliline odaklanmak istemeyen Apple’ın, uzun müddettir beklenen uydu ilişkili acil durum arama özelliğini de yeniden iOS 16.1.1. sürümüyle hayata geçirmesi bekleniyor. Daha evvel yapılan açıklamalarda, bu özelliğin sadece iPhone 14 serisi için kullanılabilir olacağı duyurulmuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi