Telefon

Galaxy S serisine ait şok edici bir sav ortaya atıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 1 Şubat 2023 tarihi itibariyle merakla beklenen yeni amiral gemisi serisini yani Galaxy S23 modellerini tanıtacak. Akıllı telefon dünyasının nefes tutarak takip edeceği bu aktiflikte; Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modellerinin tanıtıldığını göreceğiz. Fakat ortaya atılan savlara nazaran bu lansman kelam konusu üçlüyü son kere bir ortada gördüğümüz an olabilir.

Bugün sabah saatlerinde internette dolaşmaya başlayan bir teze nazaran, Samsung 2024 yılında piyasaya süreceği Galaxy S24 serisiyle birlikte Plus modeline veda edecek ve yola Galaxy S24Galaxy S24 Ultra ikilisiyle devam edecek. Aslında bu tıp söylentiler bugüne kadar birçok sefer kulaktan kulağa yayılmıştı lakin bu kez işler önemli olabilir.

Galaxy S serisine ait şok edici bir argüman ortaya atıldı

Nitekim ortaya çıkan son datalara nazaran, Galaxy S22 serisi içerisinde Galaxy S22 Plus’ın satış oranı fakat %17 düzeyini bulabildi. Öte yandan Galaxy S22 toplam satışların %38’ini oluştururken, Galaxy S22 Ultra modeli ise %45’lik pazar hissesine ulaştı. Yani anlayacağınız Galaxy Plus modellerinin Samsung’u pek keyifli ettiği söylenemez.

Tabi bir defa daha hatırlatmak gerekirse, 1 Şubat tarihinde gerçekleşmesi beklenilen Galaxy Unpacked aktifliği bu durumdan etkilenmeyecek ve bizler yeniden her vakit olduğu üzere yeni Galaxy S serisini üç farklı model olarak göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking