Teknoloji

Game Pass aboneleri bu habere bayılacak

Xbox tarihinin Game Pass’ten evvel ve Game Pass’ten sonra olmak üzere ikiye ayrıldığını söyleyebiliriz. En büyük rakibi PlayStation ile ortadaki farkın kapanmasını sağlayan hatta birçok otoriteye nazaran rakibine karşı üstünlük kurmasına aracılık eden bu servis, günden güne bünyesinde bulunan oyun sayısını arttırmaya devam ediyor.

Oyun konusunda epeyce cömert davranan Microsoft, yakın bir vakitte platformda Assassin’s Creed Valhalla’yı ekleyerek abonelerinin gönüllerini çalabilir. Bu haber şimdilik resmi bir kaynağa dayanmıyor fakat Polonyalı bir internet sitesinde yer verilen bir görsel, Assassin’s Creed Valhalla broşürünün altında Game Pass logosunun olduğunu tez ederek bu haberlerin fitilini yakan isim oldu.

Game Pass aboneleri bu habere bayılacak

Aynı sitenin daha evvel de emsal içerikli haberler servis ettiği ve bu haberlerin gerçekliğinin vakit içerisinde ortaya çıktığı düşünüldüğünde, bu haberinin de gerçek olma ihtimali daha da fazla artıyor diyebiliriz. Ubisoft tarafından 2020 yılında piyasaya sürülen oyunun sahiden Game Pass’e çıkıp çıkmayacağını anlamanın tek yolu ise taraflardan gelecek bir açıklama olacaktır.

Bununla birlikte şu an için ne Microsoft’un ne de Ubisoft’un bu mevzuya ait rastgele bir açıklama yapmadığını da belirtmek isteriz. Bakalım Game Pass, bu kıymetli oyunu kütüphanesine ekleyerek en büyük rakibi PlayStation’ın kullanıcılarına bir defa daha selam yollayabilecek mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi