Telefon

Google akıllı telefon kesimini karıştırmaya hazırlanıyor!

Google, akıllı telefon dünyasının en istekli isimlerinden biri. Bugüne kadar dalın en büyüğü olabilmek için pek çok değerli teşebbüse imza atan fakat gelinen nokta itibariyle beklentilerinin çok uzağında kalan Google, ortadan geçen onca yılın sonunda kesime yavaş yavaş ısınıyor denilebilir.

Geçtiğimiz ay piyasaya sürdüğü Pixel 7 serisi ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Amerikalı teknoloji devi, şimdilerde ise bu seriye ekleyeceği yeni orta segment modeli ile isminden bahsettiriyor. Bir müddettir Pixel 7a modeli üzerinde çalıştığı bilinen şirket, beklentilerin tersine bu modelini epey güçlü bir akıllı telefon olarak piyasaya sürmek niyetinde.

Google akıllı telefon bölümünü karıştırmaya hazırlanıyor!

Gelen birinci bilgilere nazaran artık orta segment akıllı telefonlarda standartlaşan 90Hz ekran yenileme özelliğine sahip olması beklenen Pixel 7a’nin art yüzeyinde 2’li bir kamera yapısının bulunması ise kesin üzere.

Pixel 7a’nın sızdırılan bir öbür özelliği ise kablosuz şarj dayanağı. Her ne kadar bu özelliğin sırf 5W’lik bir sürat sunduğu belirtilse de, telefonun sonuçta amiral gemisi modeli olmadığı düşünüldüğünde bu özelliğin bonus olduğu bile söylenebilir.

Yonga seti olarak tabi ki Google’ın kendi çipi olan Tensor ile geleceği kesin olan telefonun RAM ve dahili depolama alanı üzere mevzularda nasıl bir yol izleyeceği ise büyük merak konusu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!