Teknoloji

Google, Android 13’ün Go Edition sürümünü tanıttı!

Teknoloji devi Google, bugün giriş model düzeylerindeki akıllı telefonlar için Android 13’ün Go Edition sürümünü tanıttı. İşletim sistemi, güvenlik ve özelleştirme açısından birçok düzgünleştirme sunuyor. Lakin Android 13 Go Edition için akıllı telefon modellerinin en az 2 GB RAM’e sahip olması gerekiyor. Go Edition sürümünün ayrıntıları için haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım. İşte detaylar…

Android 13 Go Edition neler sunuyor?

Android 13 Go Edition sürümü, kullanıcıların şirketten direkt güncelleme almasını sağlayacak. Firma bu halde işletim sistemini yükselten kullanıcıların çok fazla depolama alanı kullanmadan daha süratli güncelleme alacağını açıkladı.

Android 13 Go Edition sürümünün getirdiği en değerli özellik Material You oldu. Art plan ayarlarını ve renk şemalarını değiştiren sistem, klasik dizaynın dışına çıkarak özelleştirmeye yardımcı oluyor. Kullanıcılar bu sayede klasik dışına çıkarak tasarım lisanını kendilerine nazaran belirliyor. Şirket, Material You sayesinde akıllı telefon kullanıcılarının duvar kağıtları ve renk sisteminin uyumlu hale getireceğini düşünüyor.

Google ayrıyeten ek olarak Go Edition ile birlikte Bildirim Müsaadeleri ve uygulamalara özel lisan seçimi özelliğini de getirdi. Android 13’ün Go Edition sürümünü kullanan kullanıcıları bu biçimde istediği uygulamanın lisanını kendine özel ayarlayabilecek. İşletim sistemi ayrıyeten ana ekrandan sağa kaydırınca direkt olarak keşfet kısmını kullanıcılarına sunacak.

Teknoloji devi Google, Android Go tarafından desteklenen aylık 250 milyondan fazla faal aygıtın olduğunu bu sayıdan da 180 milyonunun sürümü kullandığını açıkladı. Ayrıyeten ek olarak da 2023 yılında Go Edition destekleyen aygıtların sayısının artacağını da belirtti.

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!