YouTube

Steam cadılar bayramı indirimleri! Tarih netleşti

Popüler dijital oyun platformu Steam, her yıl düzenlediği cadılar bayramı indirimleriyle oyuncuları kendine çekmeye devam ediyor. Ülkemizde de hayli takip edilen kampanya, önümüzdeki günlerde oyuncularla buluşacak.

Steam cadılar bayramı indirimleri ne vakit olacak? (2022)

Steam’in merakla beklenen etkinliklerinden biri olan cadılar bayramı indirimleri ile sevilen oyunlarda indirim görülüyor. Bu sebepten dolayı uygun fiyata oyun almak için birkaç gün beklemenizi tavsiye ederiz.


Cadılar bayramı indirim sayacı (SteamDB)

Steam cadılar bayramı indirimi 25 Ekim Salı günü saat 20.00’de başlayacak. 1 Kasım Salı günü saat 20.00’ye kadar da sürecek. Fakat geçtiğimiz yılın cadılar bayramı indirimlerine bakacak olursak, listede Red Dead Redemption II ve Cyberpunk 2077 üzere dehşet tipi dışındaki oyunları da görebiliriz.

Steam, haftanın en çok satan oyunlar listesini açıkladı!

Steam, cadılar bayramı indiriminin yanı sıra en çok satanlar listesini de paylaştı. Listenin birinci sırasında yüzde 50 indirimde olduğu için 299 TL yerine 149.50 TL’ye satılan Red Dead Redemption 2 yer alıyor. Çabucak gerisinde geçtiğimiz haftalarda satışa çıkan ve birinci günden liste başına yerleşen FIFA 23 bulunuyor.

Şaşırtıcı bir halde 1099 TL’lik fiyatı epeyce değerli bulunduğu için tenkitlere maruz kalan Call of Duty Çağdaş Warfare 2 de şimdi ön sipariş etabında olmasına karşın Uncharted ile birlikte rekor kırmaya devam ediyor. İşte en çok satılan 10 oyun:

Sıra Oyun Fiyat
1 Red Dead Redemption 2 -50% 149,50 TL
2 EA SPORTS™ FIFA 23 699,99 TL
3 Call of Duty®: Çağdaş Warfare® II Ön Sipariş 1.099,00 TL
4 Counter-Strike: Küresel Offensive Oynaması Ücretsiz
5 UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Ön Sipariş 499,00 TL
6 Forza Horizon 4 -67% 30,36 TL
7 Destiny 2 Oynaması Ücretsiz
8 Forza Horizon 5 -30% 209,30 TL
9 Dota 2 Oynaması Ücretsiz
10 Dead by Daylight -60% 39,60 TL

Pekala, sizler Steam’in cadılar bayramı indirimleri hakkında neler düşünüyorsunuz? İndirime girmesini beklediğiniz oyunlar neler? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/