YouTube

Sevilen kaygı oyunu Silent Hill 2 Remake duyuruldu!

Konami, en sevilen kaygı oyunlarından olan Silent Hill 2 Remake’yi duyurdu. Firma, geçtiğimiz günlerde oyun için bir internet sitesi oluşturmuştu ve bugünü işaret eden bir tarih atmıştı. Birebir vakitte bir de oyunun resmi Twitter adresinden bugünün tarihini işaret eden bir paylaşım yapılmıştı. Bu paylaşımlar, toplumsal medyada yankı yaptı ve oyunun hayranlarını heyecanlandırdı. Silent Hill 2 Remake açıklanmadan evvel bu halde yeni oyun geleceği varsayım edilmişti. Pekala Silent Hill 2 Remake için ayrıntılar neler? Habere daima birlikte göz atalım.

Silent Hill 2 Remake’nin çıkış tarihi belirli değil!

Silent Hill 2 Remake’nin geliştiricisi bu kere Layers of Fear ve The Medium üzere endişe oyunlarının yaratıcısı Bloober Team olacak. Yeniden yapılandırılacak kaygı oyunu, PS5 ve bilgisayarlar için özel olacak. Ancak oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi şimdilik mevcut değil.

İlk olarak 2001 yılında yayınlanan Silent Hill, Playstatiton 2 ile çıkış yapmıştı. Dehşet oyunu, 2002 yılında da Windows’a akabinde Playstation 3 ve Xbox 360’a düzenlenmiş bir biçimde sunuldu. Son olarak da 2014 yılında P.T Silent Hills çıktı ve oyun yine popülerlik kazanmaya başladı. Oyun serisi bu halde yine gündem oldu ve kült bir yapıta dönüştü.

Silent Hill serisine ilişkin olduğunu belirtilen kimi manzaralar geçtiğimiz Mayıs ayında sızmıştı. Ama Konami’nin olaya el atmasıyla birlikte imgelerin tamamı kaldırıldı.

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Silent Hill 2 Remake için beklentileriniz neler? Fikirlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom