YouTube

Kullanıcılardan Instagram’a davet: Ne olur bu özelliği getirme!

Sosyal medya uygulamaları ortasında son derece sert geçen bir rekabet kelam konusu. Lakin herhalde birbirine üstünlük kurmak isteyenler ortasındaki en çetin çaba için Instagram ve TikTok’u örnek gösterebiliriz.

Aslında şu an için Insragram kaçan, TikTok ise kovalayan taraf fakat dengelerin her an değişebileceğini her iki taraf da çok düzgün biliyor. İşte bu yüzden Instagram, elinden geleni arkasına koymayarak platform için daima farklı özellikler üzerinde çalışıyor. Bununla birlikte, her yeni özelliğin kullanıcılar tarafından beğenildiğini söylemek de son derece güç. Hakikaten gündeme bomba üzere düşen son çalışma, bir küme Instagram kullanıcısından ağır reaksiyon aldı.

Kullanıcılardan Instagram’a davet: Ne olur bu özelliği getirme!

Ortaya çıkan son bilgilere nazaran Instagram, bir müddettir kullanıcı profillerinin daha çeşitli formlarda özelleştirilebilmesi üzerinde çalışıyor. Şirketin bu emel için başvurduğu yol ise profillere müzik eklemek. Evet Instagram MySpace vaktinde kalma o özelliği geri getirmek niyetinde. Şayet bu özellik katılaşırsa bundan sonra kullanıcılar profillerine özel bir müzik belirleyebilecekler ve o profili ziyaret eden herkes de art fonda bu müziği dinleyecek.

Bu haberin yayılmasıyla birlikte bir küme Instagram kullanıcısı ise, kelam konusu özelliğin modasının çoktan geçtiğini bu özelliğin Instagram’ı daha gürültülü bir yer haline getirmekten diğer hiçbir işe yaramayacağını belirterek, bu özelliğin getirilmemesini istiyor. Tabi son kelam Instagram’ın ve bakalım toplumsal medya devi bu mevzuda nasıl bir hal takınacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!