Telefon

Haftanın en çok izlenen Netflix üretimleri açıklandı

Yılın birinci iki çeyreğinde adeta kabusu yaşayan ve sayısı bir milyonu bulan kullanıcı kaybı yaşayan tanınan dijital içerik platformu Netflix, yılın üçüncü çeyreğiyle birlikte bir defa daha kullanıcı sayısında artış yaşamayı başarmış ve bu sayede de rahat bir nefes almıştı. Üstelik Amerikalı medya devinin bu uğurda uygulamaya koyduğu reklamlı abonelik servisi üzere yeniliklerin şimdi sonuca sirayet etmediğini de hatırlatalım.

Öte yandan şirketin bu muvaffakiyetinin gerisinde yatan en kıymetli sebeplerden biri de elbet son vakitlerde toplumsal medyayı çok daha aktif bir halde kullanabilmesi geliyor. Sistemli olarak paylaştığı haftanın en çok izlenen üretimleri listesiyle toplumsal medyada sık sık gündem olan platformu, bu haftayı da es geçmedi.

Haftanın en çok izlenen Netflix üretimleri açıklandı

Netflix tarafından paylaşılan ve 31 Ekim 6 Kasım tarihlerini baz alan listeye baktığımız vakit, geçen haftanın en çok izlenen imalinin 57 milyon 60 bin saatle Manifest isimli dizinin 4. Döneminin olduğu anlaşılıyor. Birinci sefer top 10 listesine ismini yazdıran bu imali izleyen Inside Man’in 1. Dönemi da yeniden birinci sefer bu listeye girerken toplam izlenme saati olaraksa 52 milyon 940 binlik bir müddete ulaştı.

Geçtiğimiz haftanın başkanı olan From Scratch ise, bu haftayı 50 milyon 450 bin saatle üçüncü sırada tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!