YouTube

Harika Mario sinemasının birinci fragmanı yayınlandı

Super Mario serisi, geçmişi en eskiye dayanan, en esaslı oyunlardan biridir. O denli ki birinci olarak 1985 yılında karşımıza çıkan Super Mario Bros, o tarihten bu yana 20’ye yakın oyunla oyuncuların gönüllerindeki yeri muhafazayı daima başardı. Bununla birlikte bu kadar başarılı bir oyun serisinin bugüne kadar ismine yakışır çeşitten bir sinema ile beyaz perdeye gelmemesi daima eksiklik olarak görülüyordu.

Aslında bu alanda hiçbir çalışma yapılmadı demek yanlışsız değil. Zira 1993 yılında Üstün Mario Kardeşler isimli bir sinema çekilmiş lakin istenilen muvaffakiyetin çok uzağında kalmıştı. Öbür taraftan seriye yakışır hoş bir animasyon sineması muştusunu birinci olarak 2018 yılında veren Nintendo, daha sonra ortaya pandeminin girmesi nedeniyle bu planlarını ertelemek zorunda kalmıştı.

İşte COVID-19 salgınının yeterliden düzgüne gündem dışı kalmaya başlaması ve yapımcıların birer ikişer beyaz perdeye dönme sinyalleri vermeye başlamasının akabinde harekete geçen Nintendo, sinemanın birinci fragmanını oyunun hayranlarıyla paylaştı. Bu fragman sayesinde Mario’yu canlandıran ünlü isim Chris Pratt’ın sesini de birinci sefer bu karakterin ağzından duymuş olduk. Lakin oyunun hayranları bir öbür ünlü isim Charlie Day tarafından seslendirilen Luigi’yi göremeyince, sevinçleri biraz kursaklarında kaldı.

Yapılan açıklamalara nazaran şayet son dakikada bir aksilik yaşanmazsa sinema 7 Nisan 2023 tarihinde vizyona girecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom