Teknoloji

Herkes TOGG’u beklerken birinci yerli elektrikli araba satışa çıktı! Fiyatı vergiler dahil 160 bin TL!

Bilindiği üzere TOGG için geri sayım devam ediyor. Son yapılan açıklamada TOGG’un fiyatına dair ayrıntıların önümüzdeki Şubat ayında belirli olacağı belirtilmişti. Fiyatının açıklanmasıyla birlikte TOGG’un ön siparişleri de alınmaya başlayacak.

İlk TOGG modellerinin ise Mart ayı içerisinde müşterilere teslim edilmesi bekleniyor. TOGG Türkiye’nin yerli ve ulusal arabası olma konusunda pek çok birincisi beraberinde getirecek. Ancak TOGG’dan evvel satışa çıkan öteki yerli arabalar de mevcut.

Bilindiği üzere TOGG’a olan talep çok fazla. Genele baktığımızda ise TOGG bir elektrikli arabadan beklentileri tam manasıyla karşılıyor. Fiyatının ise 800 bin TL ile 1 milyon ortasında olacağı kestirim ediliyor. Şayet bu kadar bütçem yok diyorsanız buyurun sizi bir öbür yerli elektrikli araba ile tanıştıralım.

Yerli markalardan biri olan RKS logosu taşıyan A1 modeli, birebir Citröen Ami, Renault Twizzy üzere kompakt bir elektrikli araba. Ruhsatta elektrikli araba olarak geçmeyen bu aracı motor ehliyetiyle de kullanmanız mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al