Telefon

Honor X40 GT gümbür gümbür geliyor!

Honor, Honor X40 GT akıllı telefonunun Çin’de piyasaya sürülüşünden kelam etmeye başladı. Artık birinci teaser yayınlandığına nazaran aygıt bir yahut iki hafta içinde resmiyet kazanacak üzere görünüyor. Tıpkı vakitte, X40 GT’nin bir render’ı toplumsal medya hesaplarında dolaşmaya başladı. Manzara, performans odaklı bir aygıt olacağını gösteriyor. Markanın yayınladığı teaser, Honor X40 GT hakkında hiçbir şey ortaya koymuyor. Fakat aygıt hakkında kimi raporlar mevcut. Kimi haberlere nazaran aygıt, Snapdragon 888 4G taşınabilir platformuna sahip olacak.

Honor X40 GT gümbür gümbür geliyor!

Yukarıda gösterilen Honor X40 GT render, aygıtın delikli bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. LCD mi yoksa OLED panel mi olduğu aşikâr değil. Her iki tarafında dokulu bir desenle merkezde iki yeşil dikey çizgi var. Üçlü bir kamera ünitesi ve bir LED flaş barındırıyor üzere görünen yuvarlak biçimli bir kamera modülüne sahip. Kamera modülünün merkezinde “GT” markası bulunuyor .Honor X40 GT’nin, Honor X40 ve Honor X40i üzere mevcut X40 serisi modellerden daha yüksekte pozisyonlandırılması olası. Umarım, söylenti değirmeni önümüzdeki günlerde X40 GT hakkında daha fazla detay ortaya çıkaracaktır.

İlgili bir haberde Honor, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olması mümkün Magic 5 serisi amiral gemisi telefonları üzerinde çalışıyor savları dolanıyor. Serinin Magic 5 ve Magic 5 Pro telefonlarını içermesi beklenen. Honor’un Magic 5 serisini Mart yahut Nisan 2023’te duyurması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!