Telefon

Honor’un yeni amiral gemisi: Tanıtım tarihi aşikâr oldu!

Honor, ABD‘nin kara listesinde bulunan Huawei ile yollarını ayırdıktan sonra akıllı telefon pazarındaki etkinliğini artırdı. Şirket, 2022 itibariyle her segmentten modeliyle kullanıcıların karşısına çıkarken, son yıllarda tanınan hale gelen oyuncu telefonu işine de tartı vermek için kolları sıvadı. Son olarak Honor X40 GT’nin tanıtım tarihi açıklandı.

Ne vakit piyasaya çıkacak?

Honor, teknik özellikleriyle ve dizaynıyla oyun oynayanları odak alan X40 GT modelinin tanıtım tarihini resmen duyurdu. Buna nazaran şirket, cihazı 13 Ekim’de Çin’de düzenleyeceği bir aktiflikte vitrine çıkaracak. Öteki taraftan global pazarlara gelmesi de kelam konusu.

Honor X40 GT’nin tanıtım posterine baktığımızda görünüşünde yeşil renklerin hakim olduğunu ve yuvarlak kamera dizaynıyla geldiğini söyleyebiliriz. Öte yandan art panelde kenarları yeşil çizgilerle sınırlanıdırılan siyah bir şerit yer alıyor. Bu da oyuncu telefonların sıklıkla karşılaştığımız ayrıntılardan birisi pozisyonunda.

Akıllı telefonun özellikleriyle ilgili net bir açıklama yok. Lakin şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre 120 yahut 144 Hz yenileme suratı sunan OLED bir panele sahip olacak.

Honor X40 GT’de beklenenin bilakis 2020’nin sonunda tanıtılan Qualcomm Snapdragon 888’in kullanılması yüksek ihtimal. 5 nm mimariye sahip yonga seti; bir 2.84 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680), üç 2.42 GHz ARM Cortex-A78 ve dört 1.8 GHz ARM Cortex-A55 çekirdeklerine ek olarak Adreno 660 grafik ünitesine mesken sahipliği yapıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!