Telefon

Instagram, profilleri renklendirecek bir özellik getiriyor!

Sosyal medya platformu Instagram, etkileşimi artıracak ve birçok kullanıcının seveceği bir özelliği test etmeye başladı. Instagram, geçtiğimiz yıllarda kıssalara ve gönderilere müzik ekleme özelliğini getirmişti. Artık bunu genişleterek sevilen müzik özelliğini ek olarak yeni bir alana daha taşıyacak. Paylaşımlara eklenen müzikler, kullanıcılar ortasındaki etkileşimi artırırken ek olarak da içeriklerin çeşitlenmesini ve zenginleşmesini de sağlıyor. Pekala test basamağında olan yeniliğin ayrıntıları neler? Habere daima birlikte göz atalım.

Instagram, profillere müzik ekleme özelliği getiriyor!

Sosyal medya platformları hakkında sık sık paylaşım yapan Alessandro Paluzzi ve Matt Navara bugün Instagram’ın yeni özelliğini, Twitter hesaplarından paylaştılar. Kullanıcıların Instagram profillerine müzik eklemeyi sağlayacak işlev, şimdilik test evresinde yer alıyor. Müzik ekleme özelliğinin kararlı sürüme ne vakit geleceği ise şimdilik belgisiz.

Bazı Instagram kullanıcıları profile müzik ekleme özelliğinin şu anda olmamasına karşın öteki platformlar aracılığıyla kullanmaya çalışıyordu. Instagram da bunun olmaması için sadece kendi bünyesi içinde çalışacak özelliği geliştirmeye başlamış olacağı düşünülüyor. Yeniliğin profilleri zenginleştirme ve etkileşimi artırma açısından değer sağlayacağı iddia ediliyor.

Sosyal medya devi, ek olarak geçtiğimiz günlerde güvenlik açısından büyük ehemmiyet taşıyan Uçtan Uca Şifreleme özelliğini de test etmeye başlamıştı. WhatsApp üzerinde uzun müddettir kullanılan bu işlev, bildirilerin bulunduğu platform dahil bildirilerin hiç kimse tarafından okunmamasını sağlıyor. Kapalılığa değer veren toplumsal medya kullanıcıları, Uçtan Uca Şifreleme özelliğinin platforma gelmesi gerektiğini savunuyor.

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Instagram profillerine müzik ekleme özelliği gerekli miydi yoksa platformun öteki öncelikleri mi olması gerekiyor? Niyetlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom