Teknoloji

Xiaomi MIUI 14 için ön kayıt yaptırabilirsiniz! [Hataları bulup, yüzlerine vurun]

Teknoloji devi Xiaomi’nin kullanıcılarına sunduğu Mi Pilot programını daha evvel duymuşsunuzdur. Şayet duymadıysanız bu haberimiz ile öğrenip daha sonra yeni piyasaya sürülecek olan MIUI 14 orta yüzünü test edebileceksiniz. Bu sayede siz de tanınan arayüz içindeki yeni fonksiyonları test edebilirsiniz.

MIUI Pilot nedir?

Xiaomi 2019 yılında kullanıcılarına Mi Pilot isimli programı tanıtmıştı. Bu program, üreticinin sunmuş olduğu akıllı telefon sahiplerinin kullandığı arayüz olan MIUI için beta test kullanıcısı olmanızı sağlıyor.

Program, MIUI’nin en son sürümlerinde oluşabilecek muhtemel yanılgıları önlemek için ortaya çıkarıldı. Bugün ki haberimizde bu programa nasıl kayıt olabileceğinizi silzer için açıklayacağız.

Mi Pilot, şu anda MIUI güncellemesi almayan aygıtlar için bir nevi alternatif güncelleme kaynağı sunuyor diyebiliriz. Programın asıl hedefi, ana güncellemelerin piyasaya sürülmesinden çabucak evvel yeni özellikleri test etmek ve bulunan kusurları resmi ROM piyasaya sürülmeden evvel tespit etmektir.

Mi Pilot programına katılmak nitekim çok kolay. Mi Pilot’un sadece geliştirme sürümünü hazır olduğunda “beta” test sürümünü sunacağını unutmamalısınız.

Mi Pilot programına katılmak için, aşağıdaki kaideleri sağlıyor olmanız gerekli. Şayet kaideleri sağlıyorsanız buradaki formu doldurarak katılabilirsiniz.

  • Hesap kimliğiniz (ID)
  • Cihazınızda yüklü olan MIUI sürümü
  • Mi Pilot programını kullanabileceğiniz akıllı telefon

Daha evvel de belirtildiği üzere, bu program, yazılımın “beta” sürümü hazır olduğunda başlatılıyor. Yani, bu programın bir kesimi olmak istiyorsanız Mi Community uygulaması üzerinden gelecek olan yeni test sürümlerini takip edip kayıt olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi