Telefon

iPhone 15 serisinin ayrıntıları aşikâr oldu! İsmi büsbütün değişti

Bu ayın başlarında düzenlediği ”Gelecek Zaman” etkinliğinde iPhone 14 serisini vitrine çıkaran Apple, vakit kaybetmeden iPhone 15 serisi üzerine çalışmalara başladı.

Apple, bu yıl küçük modeline veda ederek bir periyoda damga vuran Plus modelini geri getirdi. Görünüşe nazaran bu değişim önümüzdeki yıl tanıtılacak iPhone 15 serisinde de devam edecek. Son ortaya çıkan raporlara nazaran şirket, serinin üst seviye teknik özelliklere sahip modelinin ismini değiştirme kararı aldı.

iPhone 15 Ultra oluyor

Bu üzere isim ve oyuncu değişiklikleri Apple için yeni bir olay değil. Çünkü ABD’li üretici makul aralıklarla satış sayılarından yahut isim açısından ömrünü tamamlandığını düşündüğü modeller üzerinde değişiklikler yapıyor. Bunun son örneğini iPhone 14 Plus ile gördük.

Bloomberg’den Mark Gurman tarafından yayınlanan son rapora nazaran Apple, 2019 yılında tanıtılan iPhone 11 serisinden bu yana hayatımızda olan Pro Max modeline veda etmeye hazırlanıyor. Şirket, iPhone 15 serisinde en güçlü modeline Ultra ismini verecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!