Teknoloji

Skoda Fabia fiyat listesi: Bak işine Clio!

Skoda Fabia minimal tasarımı ergonomik yapısı ile birleştirmiş bir araba. Bu manada kelam konusu markanın mühendislerini tebrik etmek gerekiyor.

Şehir içi kullanımda rahatlık sağlayan bu tasarım çizgisi, İstanbul üzere park probleminin bol ölçüde olduğu kentlerde tabir yerindeyse hayat kurtarıyor. Bilhassa de hanımlar tarafından tercih konusu olan Skoda Fabia, artık genişleyen versiyon seçenekleri ile rakiplerine adeta göz dağı veriyor.

Skoda Fabia fiyat listesi: Bak işine Clio!

Skoda Fabia için en uygun tarif herhalde ergonomik araba olurdu. Önemli manada rahat bir kullanıma sahip olan araç, sınıfının gereksinimlerini da sonuna kadar karşılıyor.

380 litrelik bagaj hacmi ile bunu kanıtlayan araba, koltukları yatırdığınızda bu bedeli 1190 litreye kadar da çıkartabiliyor. Münasebetiyle Fabia, kent içi kullanımlarda olduğu kadar uzun seyahatlerde da sınıfına nazaran güzel iş çıkartıyor diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!