Telefon

iPhone 15 tasarımı için bir sızıntı daha

Twitter’da dolaşan yeni bir söylenti, Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone 15 serisi ile küçük lakin kıymetli bir tasarım değişikliği olabileceğini tez ediyor. iPhone 15’in, iPhone 12 / iPhone 13 / iPhone 14 jenerasyonlarında olduğu üzere düz olmak yerine geriye hakikat kavisli bir yan çerçeve tasarımı olacağı sav ediliyor.

iPhone 15 serisini Apple’ın en son tasarım geliştirmeleriyle uyumlu hale geleceği düşünülüyor. En yeni MacBook Pro, “J” harfine misal halde, bir tarafında dik açılı ve öteki tarafında hafif kıvrımlı bir yan çerçeve kullanan hayli benzeri bir tasarım ile çıkartıldı. Apple, ne kadar güzel karşılanırsa karşılansın, tasarım kararlarını değiştirmeye hiçbir vakit çekinmiyor. Endüstriyel kenarları olan en son iPhone tasarımı üniversal olarak seviliyor üzere görünse de, Apple, iPhone 6 ile başlayan ve iPhone 11 ile tepeye ulaşan, yıllarca süren kavisli çerçeve dizaynlarından değişerek geldi ve iPhone 5 ve iPhone 5s ile tıpkı sevilen tasarım DNA’sını taşıyor.

Önceki söylentiler Apple’ın iPhone 15’inin paslanmaz çelik yerine titanyum kullanabileceğini tez etti. Titanyum, geniş Apple ailesinde küçük ancak kıymetli bir rol oynamaya başlıyor. üzere duruyor. Örneğin, Apple Watch Ultra sadece titanyum olarak mevcut.

Eylül 2023’te dört yeni iPhone’un tanıtılması bekleniyor: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve bir iPhone 15 Ultra.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al