Telefon

iPhone sahipleri buraya! Bu özelliği kapatarak şarj sürenizi artırabilirsiniz

Teknoloji devi Apple’ın geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü iPhone 14 Pro, akıllı telefon dünyasında hayli ses getirdi. O denli ki özellikleriyle dikkat çeken modelin artık de Daima Açık Ekran (Always On Display) özelliği açıkken ne kadar şarj tükettiği aşikâr oldu. Ayrıyeten ortaya çıkan sonuç Android pazarındaki rakibi ile de karşılaştırıldı.

iPhone 14 Pro, Daima Açık Ekran özelliği faalken ne kadar şarj tüketiyor?

Apple, 7 Eylül 2022 tarihinde gerçekleştirdiği Far Out etkinliğinde merakla beklenen iPhone 14 serisini tanıttı. O denli ki bu seride öne çıkan Pro modeli, batarya bakımından seleflerine nazaran 1 saat daha fazla kullanım imkanı sunuyor.

Apple, iPhone 14 serisi ile birçok yeni özelliği hayatımıza soktu. Bunlardan birisi de Daima Açık Ekran özelliği. O denli ki bu özellik sayesinde aygıt ekranınız kapalı olsa dahi, kilit ekranınız soluk bir biçimde gözükür. Böylelikle saat, tarih ve ihtarlar üzere değerli bilgilere bakmak için ekranı açmanız gerekmez.

Bu özellik ilgi çekmesi bir yana, birebir vakitte ne kadar şarj tükettiğine dair merak uyandırmıştı. Artık ise PhoneBuff adında bir YouTuber, yaptığı testle Daima Açık Ekran özelliğinin ne kadar şarj tükettiğini ortaya çıkardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking