Telefon

iPhone V görenleri kendisine hayran bıraktı!

Akıllı telefon denildiğinde akla gelen birinci isim elbet Amerikalı teknoloji devi Apple oluyor. iPhone modelleriyle tüm vakitlerin en tanınan akıllı telefon serisini geliştiren şirket, şimdilik yeni bir furya olarak gördüğü katlanabilir akıllı telefon bölümüne uzaklıklı davranıyor.

Üstelik bu kategoride, en büyük rakibi Samsung’un doruğun tek sahibi olduğunu ve her geçen gün bu statüsünü sağlamlaştırdığını da belirtelim. Apple ise inatla bu hususa ait rastgele bir açıklama yapmaktan kaçınırken, dün akşam saatlerinde ortaya çıkan bir görsel, Apple hayranlarını ziyadesiyle heyecanlandırdı.

iPhone V görenleri kendisine hayran bıraktı!

Bir Apple hayranı tarafından geliştirilen ve iPhone V ismi verilen bir konsept iPhone modeli katlanabilir iPhone’ların nasıl olabileceğine dair epeyce hoş fikir veriyor. Apple’ın sıkı takipçisi olduğunu ve bu nedenle Amerikalı teknoloji devi üzere düşünerek bu kapsamda bir katlanabilir iPhone konsepti geliştirdiğini söyleyen bu kişi, işi birkaç adım öteye götürerek konsept modelin 3D tarayıcıdan gerçeğini meydana getirmeyi de ihmal etmemiş.

Dikey bir biçimde katlanabilen bu konsept model, tasarım itibariyle Samsung Galaxy Z Flip serisini anımsatırken, telefonun tıpkı bir dizüstü bilgisayar üzere yer üzerinde 90 derece açıyla durabiliyor olması da, kullanışlılık açısından epey beğenildi. Ne diyelim, umarız Apple’da bu hayranı kadar hoş bir iş çıkarabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi