Teknoloji

Kia Ceed HB fiyatları kaçmaz! Golf alacağına bunu al!

C hatchback sınıfında tüketicilerin pek çok alternatifi bulunuyor. Bir çırpıda sayacak olursak Volkswagen Golf, Opel Astra HB, Peugeot 308, Seat Leon ve Skoda Scala bu segmentte başı çeken arabalar olarak öne çıkıyor.

Uzun vakittir rekabet içerisinde kaybolan Kia Ceed HB ise küllerinden doğmak için teşebbüslere başladı. Güney Koreli araba üreticisi, modelin versiyon seçenekleri ve fiyatlarını yenileyerek resmi internet sitesi üzerinden paylaştı.

Kia Ceed HB fiyatları kaçmaz! Golf alacağına bunu al!

Ortaya çıkan datalar, Kia Ceed HB modelinin artık daha yarışmacı olacağını bizlere gösteriyor. Bunu donanım seçenekleri ve fiyatlarından anlamak mümkün. Resmi siteye nazaran aracın giriş düzeyinde tam otomatik şanzıman yer alıyor.

Kia Ceed HB’in rakibi Volkswagen Golf’ün en düşük fiyatlı otomatik versiyonunun fiyatı 717.000 TL iken, Ceed HB için bu fiyat 655.000 düzeyinde görünüyor. Hasebiyle ortada epeyce önemli bir fiyat farkı kelam konusu. Şayet ana gayeniz otomatik bir C sınıfı hatchback satın almaksa, Kia Ceed HB rakiplerine göre çok daha uygun fiyatlara sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri