Teknoloji

Kia Rio fiyatı özgür düşüşte! Görenler inanmıyor

Bugün sizlere Kia Rio fiyat listesinden bahsediyor olacağız. Güney Kore merkezli otomotiv devi tarafından B sınıfı hatchback tarafına yeni bir soluk getirmesi için piyasaya sürülen model, şimdi satış performansı manasında beklentileri karşılamış değil.

Bu durumun farkında olan şirket ise aracı daha cazip kılmak ismine hoş bir indirim kampanyası başlattı. Şayet bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, haberimizin ayrıntılarına kesinlikle göz atın!

Kia Rio fiyatı hür düşüşte!

Kia Rio, sınıfında hayli önemli rakiplerle karşı karşıya. Segmente ilham kaynağı olan Volkswagen Polo, uygun fiyatı ile hep tercih edilen Renault Clio, dizaynıyla dikkat çeken Peugeot 208 bunlardan yalnızca kimileri.

Böyle dişli rakipler karşısında tutunmak da takdir edersiniz ki hiç kolay değil. Bu durumun farkına varan kelam konusu marka ise, aracı daha görünür kılmak için değerli bir indirim kampanyası başlattı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!