Teknoloji

Valve’den Half-Life 3 bekleyenlere makus haber

Half-Life, oyun dünyasında çok az üretime nasip olabilecek üne sahip bir oyundur. Bugüne kadar milyonlarca oyuncunun deneyimlediği ve hala enteresan bir formda internet kafeler yahut kurulan ağlar vasıtasıyla bir o kadar kişinin de birbiriyle oynamaya devam ettiği bu oyun, aslında uzun zamandır eski günlerinin ekmeğini yiyor.

Nitekim serinin birinci oyunu 1998 yılında çıkarken, ikinci macera içinse 6 sene beklemek zorunda kalmış ve lakin 2004 yılına gelindiğinde Half-Life 2 ile tanışabilmiştik. İşte o gün bugündür üçüncü bir oyunu bekleyen oyunseverler Valve’den gelecek hoş bir habere odaklanmışken, şirketin geçtiğimiz günlerde yeni bir oyun üzerinde çalıştığı haberi heyecan yaratmıştı.

Valve’den Half-Life 3 bekleyenlere berbat haber

Bununla birlikte bugün itibariyle artık kesin olarak biliyoruz ki Valve’nin üzerinde çalıştığı oyun Half-Life 3 değil zira oyunun ismi ortaya çıktı: Neon Prime. Kısa bir mühlet evvel söylem edilmeye başlanılan bu ismin yeni bir konsol mu, bir aygıt mı yoksa oyun mu olduğu anlaşılamamıştı. Ne var ki sabah saatlerinde gelen patent müracaatında kullanılan tabirlerden, bu ismin yeni bir oyuna ilişkin olduğu net bir halde anlaşılmış oldu.

Tabi şu an için Neon Prime’ın tipi, öyküsü, içeriği vb. üzere konularak ait rastgele bir bilgi bulunmuyor. Lakin bundan sonraki süreçte yeni oyuna ait bilgiler yavaş yavaş sızdırılmaya başlanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi