Teknoloji

Kripto analisti: ”büyük atak yakın!”

Kripto para piyasası için sıkıntı vakitler , piyasa bedeli gıpta edilen 1 trilyon doların epey altında kaldığı ve Bitcoin ( BTC ) bir sefer daha 20.000 doların altında süreç gördüğü için devam ediyor, lakin kimi göstergeler, amiral gemisi dijital varlık için ufukta bir umut olduğunu gösteriyor.

Kripto analisti: ”büyük atak yakın!”

Aslında, takma isimli kripto analisti Mustache tarafından 6 Ekim’de yayınlanan bir tweet’e nazaran, 2015 ve 2019’daki “net birikim” gösteren tarihi modeller dikkate alınırsa, Bitcoin için yeni bir boğa dönemi yakında başlayabilir.

Analistin de eklediği üzere, “T3-CCI bu varsayımı doğruluyor: göstergedeki kırmızı çubuklar kısalıyor” ve “büyük bir hareketin eşiğindeyiz” sonucuna varıyor.

Tarihsel Bitcoin fiyat hareketi. Kaynak: Bıyık

Ayrıca, kripto uzmanı ayrıyeten 2019 ve 2022 ortasındaki karşılaştırmayı tweetledi ve tekrar bunun 60.000 doların üzerinde “inanılmaz bir koşuya” yol açabileceğini belirtti:

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!