YouTube

Marvel’dan makûs haber! Takviye sonlanıyor

2020 yılının son aylarında çıkışını gerçekleştiren Marvel’s Avengers, pek çok Marvel hayranını hayal kırıklığına uğratmıştı. Crystal Dynamics ve Square Enix imzalı üretim, gerek oynanışı gerekse kıssası ile oyuncuları içine çekmekte başarısız oldu. Ayrıyeten mevcut problemli çevrimiçi sistemi nedeniyle pek çok oyuncu giriş yapmakta bile zorluk yaşıyordu. Artık ise beklenen kötü haber geldi. Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Marvel’s Avengers 2,5 yılın akabinde kapanıyor!

Twitter üzerinden paylaşım yapan Marvel’s Avengers takımı, 31 Mart tarihinde son bir güncelleme geleceğini ve 30 Eylül‘den itibaren oyuna olan dayanağın büsbütün kesileceğini belirtti. Ayrıyeten oyun, bu tarihten sonra resmi satışlardan kaldırılacak ve satın alma imkanı kalmayacak. Bu tarihe kadar ise oyunu satın aldıysanız oyun içi kozmetiklerin hepsi 31 Mart’tan itibaren fiyatsız olacak.

Desteği büsbütün kestikleri 30 Eylül tarihinden sonra yeniden de çevrimiçi ve çevrimdışı erişim sağlanabilse de, oyunun ne kadar faal olabileceğini iddia etmek sıkıntı. Ayrıyeten Crystal Dynamics, paylaştığı yazıda şu tabirleri kullandı:

”Topluluğumuzdaki herkesin bu karakterlerle ve onların öyküleriyle büyük bir bağı olduğundan, bunun hayal kırıklığı yaratan bir haber olduğunu biliyoruz. Bizimle bu maceraya geldiğiniz için çok lakin çok minnettarız. Marvel’s Avengers’a olan heyecanınız destansı Fotoğraf Modu çekimlerinizden, sonraki Kahramanlarımızın kim olacağına dair teoriler kuran yazılarınıza ve Twitch yayınlarınıza kadar bu oyunun hayata geçmesinde büyük rol oynadı. Dayanağınız ve muhteşem takımımızın bir modülü olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsek azdır.”

Bazı oyunculara nazaran bu karar, hem oyunun gereğince ilgi görmemesinden hem de Crystal Dynamics’in sıradaki Tomb Raider oyununa odaklanmak istemesinden kaynaklanıyor. Ayrıyeten şayet Marvel’s Avengers oyununa Xbox Game Pass üzerinden sahip olduysanız bu kararlar sizin için de geçerli. Yazının tamamına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Marvel’s Avengers oyununun kapanması hakikat bir karar mı? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!