Teknoloji

MATIC bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelecek mi?

Kripto para piyasasının birçok yine kırmızı denizine dalmış olsa da , Polygon ( MATIC ), son birkaç ay içinde ağındaki kıymetli büyümenin yanı sıra haftalık ve aylık çift haneli çıkarlar kaydediyor.

MATIC bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelecek mi?

Finbold tarafından 8 Kasım’da Polygon ağ gezgini PolygonScan’dan alınan bilgilere nazaran, Polygon 7 Haziran ile 7 Kasım 2022 ortasında zincirine 42.869.034 eşsiz adres ekledi.

Poligon ağındaki eşsiz adresler. Kaynak: PolygonScan

Başka bir deyişle, Proof-of-Stake ( PoS ) ağı, bilgilerin gösterdiği üzere, beş aylık periyotta yaklaşık %30 oranında büyüyerek, günde ortalama 280.000’den fazla eşsiz adres ekliyordu.

MATIC fiyat analizi

Aynı vakitte, Polygon’un mahallî tokeni MATIC, fiyatı son 24 saatte %4,83 düşüşe karşın haftalık %27 artarak aylık %40,03 yarar ekleyerek büyük artışlar kaydediyor. Şu anda 1.14 dolardan el değiştiriyor.

Çokgen 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Son gelişmelere karşın, kripto topluluğu yakın gelecekte Polygon fiyatı konusunda pek optimist değil ve CoinMarketCap Fiyat Varsayımı aracındaki oylar, Kasım ayı sonuna kadar 0,9053 ABD doları ve Kasım ayı sonuna kadar 0,9086 ABD doları ortalama fiyattan süreç göreceğini iddia ediyor.

Özellikle, fiyat ve ağ boyutundaki artışlar, zinciri faaliyetlerine dahil eden ana akım firmalara atfedilebilir; buna Meta, Instagram kullanıcıları için çokgenle çalışan bir araç basımı ve takas edilemez tokenler ( NFT’ler ) satıyor.

Ayrıyeten, finans devi JPMorgan, Polygon blok zincirinde merkezi olmayan finans ( DeFi ) kullanarak birinci hudut ötesi sürecini muvaffakiyetle tamamladı. Sistemlerinde Polygon kullanan öbür büyük isimler ortasında Coca-Cola, Starbucks, DraftKings ve Reddit yer alıyor.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!