Telefon

Meizu, yeni akıllı telefon serisiyle isminden çokça bahsettirebilir

Akıllı telefon dünyasında Çinli markaların değerli bir pazar hissesine sahip oldukları bir gerçek. Hatta dalın iki devi, Apple ve Samsung olmasa bu pazarın büsbütün Çinli markaların eline geçebileceğini bile söyleyebiliriz. Bununla birlikte her Çinli markanın emsal güce sahip olmadığı da aşikar. Gerçekten Xiaomi, Oppo, OnePlus, Redmi, Realme, Vivo üzere markalar artık küresel pazarda kendilerine kıymetli bir pazar hissesi oluşturmuş olsalar da Meizu üzere isimler için bu durum şimdilik bir maksattan ibaret. Lakin bir devrin parlayan yıldızı, yine sahnelere geri dönmek istiyor.

Global pazarın kıymetli oyuncularından biri haline gelmek isteyen Meizu, bunu başarabilmek için Meizu 20 serisine güveniyor. Şimdilik bu serinin hangi telefonlardan oluşacağı meçhul.

Meizu, yeni akıllı telefon serisiyle isminden çokça bahsettirebilir

Ancak gelen birinci bilgilere nazaran serinin standart modeli yani Meizu 20, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacak. Bu işlemci kümesini 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanıyla desteklemesi beklenen aygıt elektriksel gücünü ise 4.000mAh’lık bataryasından alacak. Hacim olarak rakiplerinin barındırdığı pillere nazaran biraz daha küçük olan bu bataryanın birebir vakitte 36W süratli şarj takviyesi sunacağını da hatırlatalım.

Telefonun öbür özellikleri hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Şayet savlar doğruysa bu telefonu 2023 yılının ikinci çeyreği içerisinde görmemiz kuvvetle beklenen. Üstelik Çinli markaya yakın kaynaklar, telefonun fiyatının rakiplerine nazaran daha uygun olacağı konusunda da ısrarcı. Bakalım Meizu, yeni akıllı telefon modeliyle istediği muvaffakiyete ulaşabilecek mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking