Telefon

MIUI 14 sonunda çıkıyor: Resmi logosu yayınlandı

Xiaomi’nin MIUI 14 eser yazılımını Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro amiral gemileriyle birlikte tanıtacağına dair söylentilerin yanlışsız olma mümkünlüğü giderek artıyor. Son bilgilere nazaran yeni telefonlar önümüzdeki haftalarda duyurulacak. Bir şirket temsilcisi MIUI 14 hakkında birinci sefer konuştu.

Xiaomi Eser Yöneticisi ve MIUI Geliştirme Lideri Jin Fan lansmana sayılı günler kala yeni arayüzün logosunu gösterdi ve kendileri için hangi gayeleri belirlediklerinden bahsetti. Tecrübeli yönetici MIUI 14 ile kullanıcılara en akıcı ve en hafif taşınabilir arayüzü sunmak istediklerini söyledi.

MIUI 14 logosu bugün prestijiyle birinci kere gözler önüne çıktı. Görünüşe nazaran şirket logoda sayıları yarı şeffaf hale getirerek bu “hafifliği” göstermek istemiş. Şu an için arayüzün görünümü ve özellikleri kapalı tutuluyor. MIUI 14 çok yakında resmi olarak tanıtılacak ve böylece yeni arayüz hakkındaki tüm ayrıntıları öğrenmiş olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking