Teknoloji

Volkswagen 600 bin TL’ye SUV satıyor! Bu fırsat kaçmaz!

SUV dünyasındaki model sayısını arttırma yoluna giden Volkswagen, beklediği ilgiyi şimdi görebilmiş değil. Bunun sebebi Volkswagen markasının kalitesiz araç yapması falan değil. Bu, o denli görünüyor ki büsbütün fiyatlarla alakalı bir durum.

Ancak kelam konusu şirket, modellerine artırım üzerine artırım yapmaya devam ediyor. Artırımlardan nasibini alan otomobillerden birisi de Taigo oldu. Markanın B-SUV alanında yarışan modeli, takipçilerini üzecek bir artırım ile karşı karşıya kaldı. İşte detaylar!

Volkswagen Taigo fiyatına zam! Bu türlü ölmeyiz füze atın!

Peki lakin Volkswagen Taigo geçtiğimiz ay hangi fiyattan satılıyordu? Bu sorunun yanıtını çabucak sizlerle paylaşalım. Aracın Ekim ayındaki başlangıç fiyatı, resmi kaynaklara nazaran 644.300 TL idi.

Ancak model demin de söz etmiş olduğumuz üzere çok önemli bir artırım aldı ve aracın yeni başlangıç fiyatı 663.600 TL oldu. Bu durum eminiz ki Taigo satın almak isteyen pek çok kişiyi hayal kırıklığına uğratacak lakin gerçekler maalesef ki bundan ibaret.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al