Telefon

Xiaomi gemileri yaktı! 1000 TL’ye son model akıllı telefon geliyor!

Sektördeki en kıymetli isimlerden biri olan Xiaomi, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bilindiği üzere Çinli üretici genel itibariyle uygun fiyatlı modellerini Redmi markası altında satışa sunuyor. Daha kallavi ve yetenekli aygıtlar ise Xiaomi logosu taşıyor.

Kısa müddette agresif fiyat siyaseti sayesinde global pazardaki en büyük üç isimden biri olan Çinli şirket, şimdilerde fiyatıyla yok artık dedirtecek bir model üzerinde çalışıyor.

Hindistan’da geniş bir müşteri kitlesine sahip olan ve bu pazarı Samsung’un elinden söke söke alan Xiaomi, yeni kuşak bütçe dostu modeli için kolları sıvamış durumda.

Xiaomi gemileri yaktı! 1000 TL’ye son model akıllı telefon geliyor!

İddialara nazaran Xiaomi, Hindistan pazarında 50 dolara yeni bir akıllı telefon satışa sunacak. Evet yanlış okumadınız. Yalnızca 50 dolar. Bu telefonun damla çentik dizaynıyla geleceği, 1 ana kamera modülüne sahip olacağı ve genel manada Android ile çalışacağı lisana getiriliyor.

Şimdilik sırf Hindistan’da satışa çıkacak olan modelin küresel pazarda satışa sunulup sunulmayacağı ise şimdi netleşmiş değil. Taban not olarak belirtelim. Bu telefon şayet küresel pazara gelirse, ülkemizde vergiler dahil 1000 TL üzere inanılmaz uygun bir fiyatla satılabilir. Bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al