YouTube

Kocası için kiloduna şiir yazdıran yeni gelin paylaşımı ile toplumsal medyayı salladı!

Sosyal medya adeta tabansız bir kuyu üzere diyebiliriz. Her gün toplumsal medyaya şöyle bir göz atıyorsanız, kesinlikle “yok artık” diyeceğiniz ya da diğeri ismine utanacağınız paylaşımlarla karşılaşıyorsunuzdur. Bu paylaşımlar genelde kısa müddet içerisinde milyonlarca kişinin erişimine tabi oluyor. Hatta bu saçma derecede paylaşımlarla fenomen olan onlarca, tahminen de yüzlerce toplumsal medya kullanıcısı bulunuyor.

Bugün sosyal medyayı sallayan ve binlerce kişinin bakıp yok artık dediği paylaşım ise yeni gelin olmuş bir toplumsal medya kullanıcısından geldi.

Kocası için kiloduna şiir yazdıran yeni gelin paylaşımı ile toplumsal medyayı salladı!

Yeni gelin olan bu kullanıcı herkese açık olarak paylaştığı gönderisinde, kiloduna kocası için yazdırdığı bir şiiri paylaşmış. Şiir paylaşması olağan diyebilirsiniz. Lakin bunu dantelli siyah bir kilot üzerine yazdırıp paylaşması görenlere “yok artık” dedirtmiş oldu.

Nitekim bu absürt paylaşım kısa müddet içerisinde milyonlarca paylaşım aldı. Sonuç olarak bir anda sosyal medyanın da gündem mevzularından biri haline geldi.

Her gün artık daha utanç verici ne görebiliriz ki diye düşünürken, sonraki gün daha beteri ile karşılaşıyoruz. En başta da belirttiğimiz üzere. Sosyal medya adeta tabansız bir kuyu üzere. Eğlenceli olduğu kadar da tehlikeli bir toplumsallaşma aracı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al