Teknoloji

Apple’ın piyasaya sürmekten vazgeçtiği aygıt ortaya çıktı! İşte o eser…

Apple’ın iPhone için kendi ürettiği MagSafe şarj aksesuarları serisi epey sonlu bir eser yelpazesi sunuyor. Tüm seri, standart MagSafe diskinden, MagSafe Duo’dan ve pek etkileyici olmayan MagSafe pil paketinden oluşuyor. Lakin yeni manzaralar, Apple’ın bir noktada entegre bir MagSafe şarj aygıtına sahip metal bir stant sunmayı düşündüğünü, lakin sonra bundan vazgeçtiğini gösteriyor.

Fotoğraflar ve ilgili detaylar, Twitter kullanıcısı @TheBlueMister tarafından paylaşıldı ve akabinde MacRumors tarafından yayınlandı. @TheBlueMister, Twitter’da prototip ve ön sürüm Apple aygıtları ve aksesuarları hakkında detayları paylaşan bir koleksiyoncu kümesi ortasında bulunuyor. @TheBlueMister, “Apple Magic Charger” olarak tanımlanan aygıtı kullanmayı başardığını söylüyor.

Ürün, MagSafe Duo’daki Apple Watch şarj aygıtına benzeri biçimde düz ya da dikey olarak durabilen MagSafe diski için dairesel bir oyuğa sahip kalın bir alüminyum tabanla dikkat çekiyor.

Magic Charger’ın hareket etmesini önlemek için altında kauçuk bir katman bulunuyor ve kalıcı olarak takılı bir USB-C kablosu da görünüyor. Bu temas, genel dayanıklılık ve seyahat için pek yeterli gözükmüyor, lakin MagSafe Duo’nun maksadı seyahat halinde kullanılmayı hedefliyormuş üzere gözüküyor.

Daha büyük, daha bariz bir sorun ise, Magic Charger’ın bir iPhone’u yalnızca yatay istikamette tutabilmesi. Yuvarlak manyetik MagSafe diski dikey pozisyona ahenk sağlamak için çok alçakta duruyor.

Apple’ın bu aygıtı neden piyasaya sürmediği bilinmiyor. Fakat üstte bahsettiğimiz bariz sıkıntılar, bu durumun en önemli nedeni olabilir üzere görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking