Teknoloji

Motorin fiyatlarına üst üste zam!

Akaryakıt fiyatlarında çalkalanmalar sürat kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda artırımlar da arka arda gelmeye devam ediyor. En son 4 Ekim’de zamlanan motorin fiyatları 7 Ekim’de tekrar zamlanacak üzere görünüyor.

Brent petrol fiyatlarının yükselmesi akaryakıta artırım olarak yansıyor. 4 Ekim’de motorine 1 lira 10 kuruş, akaryakıta 62 kuruş artırım gelmişti. 5 Ekim’de ise motorinde 1 lira 39 kuruş, akaryakıtta 74 kuruş artış yaşandı. Son artırım ise yarından itibaren geçerli olacak. Buna nazaran; motorine 1 lira 53 kuruşluk bir artış yapılacak.

Brent petrol fiyatları ve dolar kurundaki hareketlenmeler derken akaryakıt fiyatlarında sakinlik sağlanamıyor. Bu kapsamda artırım üzerine artırım gelmeye devam ediyor diyebiliriz. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürüyor.

Benzin ve motorin fiyatları da indirim ve artırım haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Arkası arkasına iki gün ikili artırım yapılan akaryakıta bir artırım daha geliyor. Buna nazaran motorine yarından itibaren geçerli olmak üzere bir artırım daha geliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom