Telefon

Motorola Razr 2022 dudak uçuklatan fiyata küresele geliyor

Motorola, ağustos ayında dizaynıyla Samsung’un Galaxy Z Flip serisine rakip olan Razr 2022 modelini vitrine çıkardı. Katlanabilir telefon birinci etapta Çin’de satışa çıkarken, global pazarlara gelip gelmeyeceği kısa bie mühlet öncesine kadar muhakkak değildi. Son ortaya çıkan bilgilere nazaran aygıt küresele gelecek. Lakin dudak uçuklatan bir fiyat etiketiyle.

Motorola Razr 2022’nin küresel fiyat etiketi ne olacak?

Sektörde sızıntılarıyla ön plana çıkan Roland Quandt, yaklaşan Motorola Razr 2022 modelinin çok yakında küresele geleceğini tez etti. Quandt’a nazaran Çin’de 865 euroya satılan katlanabilir telefon Avrupa’da 1.200 eurodan başlayan fiyat etiketlerine sahip olacak.

Bilindiği üzere Samsung’un tıpkı devirlerde tanıtılan Galaxy Z Flip 4 modeli 1.099 eurodan başlayan fiyat etiketlerine sahip. Bu noktada Razr 2022’nin 8 GB RAM + 128 GB, 12 GB RAM + 256 GB ve 12 GB RAM + 512 GB opsiyonlarıyla geleceğini ve fiyatların üstte belirttiğimiz 1.200 euronun daha da üzerine çıkma ihtimalinin kelam konusu olduğunu belirtelim.

Tabii tüm bu ayrıntılar şimdilik bir sızıntıdan ibaret. Lakin bu bilgiler doğruysa, bir periyoda damga vuran ve eski günlerine dönme planları yapan Motorola üzere bir firmanın işini bir epey zorlaştırabilir. Çünkü Razr 2022 katlanabilir telefon kesiminde en yüksek pazar hissesine sahip Samsung’un Galaxy Z Flip 4’ü karşısında tam manasıyla muvaffakiyete ulaşamayabilir.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Motorola RAZR 2022
Motorola Razr 2022 fiyat
Motorola Razr 2022 küresel

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!