Telefon

iOS 16.0.3 kullanıma sunuldu! İşte yenilikler!

Apple geçtiğimiz devirlerde yeni iPhone serisini tanıtmıştı lakin şirket bununla da kalmayıp güncellemeleri sunmaya son sürat devam ediyor. Artık de iOS 16.0.3 yayınlandı.

iPhone’lar için yeni bir yanılgı giderme güncellemesi geliyor. Yaklaşık 1 GB boyutunda iOS 16.0.3 artık indirilebilir. Güncelleme, iPhone 14 modellerine sahip kullanıcıların karşılaşabileceği birkaç yanılgıyı giderecek ve ayrıyeten Mail uygulamasındaki bir yanılgıyı düzeltecek.

iOS 16.0.3 kullanıma sunuldu! İşte yenilikler!

Bildirimlerin gecikmesi yahut hiç ulaşmamasıyla ilgili bir sorun, 14 Pro ve 14 Pro Max’te giderildi. Kimi iPhone 14 modellerinde, Apple CarPlay üzerinden telefon görüşmeleri yapılırken düşük mikrofon ses düzeyi görülüyordu. Kimi durumlarda, Kamera uygulamasının başlatılması yahut iPhone 14 Pro yahut 14 Pro Max’e geçilmesi yavaştı. Kullanıcı “hatalı biçimlendirilmiş” bir e-posta aldıktan sonra, Posta uygulaması başlangıçta ezkaza kilitleniyordu. Bu düzeltildi. iPhone 14 Pro’muzda güncelleme 1.21 GB depolama alanına sahip. En son güncellemeyi denetim etmek için Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme’ye gidebilirsiniz.

Söz konusu güncelleme ile bir çok yenilik eklenecek ve mevcut kusurlar da giderilmiş olacak. Bu kapsamda daha fazla yeniliğin de öteki güncellemeler ile sunulmasını bekleyebiliriz. Şirket sürat kesmeden aygıtlarına yönelik güncellemeler sunmaya devam edecek desek yanlış olmaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!