Teknoloji

Musk’ın Twitter’ı satın alma konusundaki U dönüşü pay pahasını uçurdu!

4 Ekim Salı, Federal Rezerv’in (Fed) son faiz artırımının neden olduğu borsa bozgununun akabinde kısa vadeli bir toparlanma meydana geldiği için piyasa iştirakçilerinin pay senedine koştukları ikinci gündü.

Musk’ın Twitter’ı satın alma konusundaki U dönüşü pay kıymetini uçurdu!

Tesla CEO’su Elon Musk’ın aslında satın almaya devam edeceği haberiyle %22,24 yükselen Twitter piyasa yükselişinde öne çıkan pay senetlerinden biriydi. toplumsal medya platformu. Birinci muahede, TWTR’nin pay başına 54.20 dolardan, 44 milyar dolarlık bir mutabakattan satın alınacağı masada hala görünüyor.

Elon Musk, 5 Ekim’de tweet attı: “Twitter satın almak, her şey uygulaması olan X’i yaratmayı hızlandırır”, bu da potansiyel bir Twitter rakibi olan x.com’da bir her şey uygulaması yaratma konusundaki evvelki fikri hakkında söylentilere yol açtı.

TWTR şeması ve analizi

TWTR, İnteraktif Medya ve Hizmetler sanayisinde daha düzgün performans gösteren pay senetlerinden biridir ve tıpkı kesimdeki 80 pay senedinin %91’inden daha güzel performans gösterir. Geçen ay boyunca pay senedi 39.30$ ile 52.30$ ortasında geniş bir aralıkta süreç gördü ve tüm hareketli ortalamaların üzerine çıktı.

Teknik tahlil 41,92 ila 43,22 dolar ortasında bir takviye bölgesini gösteriyor.

TWTR 20-50-200 SMA çizgileri tablosu. Kaynak. Finviz.com dataları. Burada daha fazla pay senedi görün.

Wall Street analistleri, önümüzdeki 12 aydaki ortalama fiyat 40.77$’a ulaşarak, şu anki 52,00$’lık süreç fiyatından %21.60 daha düşük olacak biçimde Twitter payını ‘tutun’ olarak pahalandırıyor . Bilhassa, 18 Wall Street analistinden ikisinin ‘al’ ve on altısının ‘tutun’ notu var.

Wall Street analistlerinin TWTR için fiyat amaçları. Kaynak: TipRanks

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!