YouTube

Cyberpunk 2077 geliştiricisinden 5 yeni oyun sürprizi!

Son yıllarda çıkarılan yeni üretimlerle oyun dünyasına olan ilgi sürüyor. The Witcher ve Cyberpunk 2077 üzere tanınan üretimlerin geliştirici şirketi olan CD Projekt Red, 5 yeni oyun projesi üzerinde çalıştığını duyurdu. İşte ayrıntılar.

CD Projekt Red açıkladı: Yeni The Witcher ve Cyberpunk yolda

Oyun dünyasının bilinen şirketlerinden CD Projekt Red, toplumsal medya hesapları üzerinden 5 yeni oyunuyla ilgili ayrıntıları oyuncularla paylaştı.

CD Projekt Red resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya nazaran The Witcher için Sirius, New Witcher trilogy ve Canis Majoris geliştiriliyorken, Cyberpunk 2077 için Orion oyunu geliştiriliyor. Bunlara ilaven, ismi pek fazla anılmayan bağımsız Hadar oyunu da duyuruldu.

  • The Witcher: Polaris

Yeni üçlemenin birinci oyunu olan Polaris, Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştiriliyor. Şimdi ön üretim kademesinde olan oyun, geçtiğimiz aylarda geliştiriciler tarafından duyuruldu.

  • The Witcher: Sirius

The Witcher kozmosuna yeni bir bakış açısı kazandıracak Sirius, Şirketten bağımsız oyun stüdyosu Molasses Flood tarafından geliştiriliyor ve öyküden bağımsız çoklu oyuncu moduna sahip olacak.

  • The Witcher: Canis Majoris

Bağımsız olacağı düşünülen Canis Majoris, üçlemenin son oyunu. Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilen üretim, CD Projekt Red oyunlarında yer alan tecrübeli takım tarafından geliştirilecek.

  • Cyberpunk 2077: Orion

Orion’un, kusurlarıyla tenkit konusu olan Cyberpunk 2077’nin devamı olacak. Şirketin deneyimli takımı tarafından geliştirilecek kelam konusu yeni oyun, seriyi ileriye taşıyacak.

  • Project Hadar

Cyberpunk 2077 ve The Witcher serisinden bağımsız Hadar oyunu, 2022’nin başlarından beri planlanma basamağında. Küçük bir grup tarafından geliştiriliyor. Şirket, oyunla ilgili şu açıklamada bulundu:

Project Hadar yeni bir seri. CD Projekt Red tarihinde birinci sefer sıfırdan büsbütün yeni bir cihan geliştiriyor. Erken konsept çalışmaları 2021’de başladı. Bu evrakın yayımladığı tarihte bu dünyanın temelini oluşturma çalışmaları devam ediyor.

Pekala, sizler CD Projekt Red’in yeni The Witcher üçlemesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce şirket, yeni üçlemede oyunculara neler sunacak? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!