Teknoloji

Nintendo Switch İçin PSP Emülatörü Yayımlandı

PPSSPP 1.8 Daha Âlâ Vulkan Takviyesi ile Birlikte Ortaya Çıktı yazımızda sizlere birçok platformda kullanılabilen ve en uygun PSP emülatörü olan PPSSPP’dan bahsetmiştik. Uygulamanın geliştiricisi m4xw, aracın Nintendo Switch için hazırlanan sürümünü kullanıcılara sundu.

Nintendo Switch konsolu, homebrew meraklıları tarafından yaygın halde kullanılıyor. Bu emülatör ile birlikte oyun tutkunları PSP oyunlarını Nintendo Switch konsolunda çalıştırma imkanı bulacak. Başlangıçta yalnızca geliştiricinin Patreon hesabında bağışçılar için sunulan uygulama artık herkese açık halde sunuldu.

İlk kullanım datalarına nazaran emülatör ile kabul edilebilir bir performans elde etmek mümkün. Geliştirici Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Metal Gear Solid Peace Walker oyununu emülatör üzerinde muhakkak ayarları uyguladıktan sonra tam süratte oynayabildiğini gösterdi.

Nintendo Switch için PPSSPP emülatörünü bu ilişkiyi kullanarak indirebilirsiniz. Emülatörü çalıştırmak için kırılmış bir Nintendo Switch konsoluna sahip olmanız gerektiğini de unutmayın. Bunun bir beta sürümü olduğunu ve sıkıntılarla karşılaşabileceğinizi de göz önünde bulundurun. Karşılaştığınız problemlerin tahlili için geliştiricinin Patreon üzerindeki sürüm notlarına bakabilirsiniz.

Kaynak kodlarına geliştiricinin Github sayfasından ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/