Teknoloji

O da sonunda zamlandı: Renault Clio fiyat listesi

Son vakitlerde döviz kurunun da tesiriyle otomobil üreticilerinin modellerine bir bir artırım yaptığına şahit olduk. Artırımlara dahil olmayan nadir markalardan birisi ise Fransız şirket Renault idi. Lakin görünüşe nazaran kelam konusu marka da modaya ahenk sağladı.

Son vakitlerde döviz kurunun da tesiriyle otomobil üreticilerinin modellerine bir bir artırım yaptığına şahit olduk. Artırımlara dahil olmayan nadir markalardan birisi ise Fransız şirket Renault idi. Fakat görünüşe nazaran kelam konusu marka da modaya ahenk sağladı.

O da sonunda zamlandı: Renault Clio fiyat listesi

Clio artırım almadan evvel baz donanım düzeyinde 403.000 TL’den alıcı buluyordu. Lakin marka, sevilen modeline 27.000 TL artırım yapmayı uygun buldu ve şimdiki ayrıntılara nazaran aracın yeni fiyatı 430.000 TL oldu. Aslına bakarsanız Clio, buna karşın hala sınıfının en uygun fiyatlı arabası olmayı sürdürüyor.

Yani unvanda rastgele bir değişiklik kelam konusu değil. Lakin yeniden de yapılan artırımın epeyce yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!