Telefon

Samsung, 5G dayanak güncellemesi için uygun aygıtlarını duyurdu

5G bu ayın başlarında Hindistan’da piyasaya sürüldü. Airtel, sekiz Hint kentinde hizmet sunarken, rakibi Reliance Jio, bu ay Diwali’nin en yeni kuşak hücresel ağ hizmetlerini sunmaya hazırlanıyor. Gün geçtikçe hayatımıza daha süratli entegre olacak olan 5G teknolojisi için markalar da işi hızlandırmış durumda.

Samsung, 5G dayanak güncellemesi için uygun aygıtlarını duyurdu

5G’nin piyasaya sürülmesinden evvel, birçok akıllı telefon OEM’i 5G uyumlu aygıtları piyasaya sürmüştü. Fakat, tüm aygıtlar kutudan çıktığı üzere bu ağı desteklemiyor ve yazılım güncellemeleri gerektiriyor. Bugün erken saatlerde Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, bu yılın Aralık ayına kadar uyumlu iPhone’larda 5G ağını etkinleştireceğini doğruladı.

Şimdi, rakibi Güney Koreli markası Samsung, aygıtlarında 5G’nin kullanıma sunulması için vakit çizelgesini resmen açıkladı. Şirket, Kasım ortasına kadar Galaxy akıllı telefonlarında 5G temasını aktifleştirmek için bir eser yazılımı güncellemesi yayınlamayı hedefliyor. Bu da kullanıcıların uyumlu akıllı telefonlarında daha süratli 5G servislerini deneyimlemelerini sağlayacak.

Birkaç Samsung telefonu zati 5G’ye hazır, yani hücresel ağa erişmek için bir yazılım güncellemesi gerektirmeyecek. Listede Galaxy S22 serisi, Z Flip 4, Z Fold 4, S21 FE, M33, A33 5G ve A53 5G yer alıyor. 5G uyumlu telefonların geri kalanı, Samsung tarafından aygıttaki ağı aktifleştirmek için bir güncelleme gerektirecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!