Teknoloji

O ülkenin en tanınan taşınabilir oyunları açıklandı. işte birinci 3 oyun!

Sony’nin Playstation 5’i ve Microsoft’un Xbox Series X’i üzere yeni jenerasyon konsolların piyasaya sürülmesiyle oyun sahnesi büyük değişiklikler yaşamaya başladı.

O ülkenin en tanınan taşınabilir oyunları açıklandı. işte birinci 3 oyun!

Bağımsız oyunlar, oynaması fiyatsız oyunlar, kripto oyunları ve e-spor üzere trendler oyun ortamını süratle değiştirdiğinden, değişikliklerin tek itici gücü donanım değil.

AskGamblers.com tarafından gerçekleştirilen ve 11 Ekim’de Finbold ile paylaşılan araştırmanın bulgularına nazaran, Britanya’nın en tanınan ve aranan oyunlarını bulmak için yapılan bir araştırma, İngilizlerin ayda ortalama 98.000 defa “ücretsiz oyunlar” aradığını buldu.

Roblox, aylık 2,5 milyon arama hacmi ve sırf 2021’de 1,4 milyar dolarlık brüt kârıyla listenin başında geliyor. Oyun, aylık 2,5 milyon kullanıcı tarafından oynanıyor ve bu kullanıcıların 1,5 milyonu 18 yaşın altında, bu da onu o demografideki en tanınan oyunlardan biri yapıyor.

En âlâ 10 oyun. Kaynak: AskGamblers

Candy Crush Saga, 2021’de aylık 50.000 arama ve 1.2 milyar dolarlık brüt karla 2. sırada yer aldı. Ayrıyeten, bu bağımlılık yapan oyunun demografisinin %50’si 20 ila 40 yaş aralığında.

Pokemon Go, aylık 49.000 arama ve 887 milyon dolarlık brüt karla üçüncü sırada yer aldı. Bu oyunda, 21 ila 30 yaşları ortasındaki genç erkekler, telefonlarda yerleşik AR teknolojisini kullanarak kentin dört bir yanına dağılmış sanal pokemonları yakalamak için cep telefonlarını kullanıyorlar.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!