YouTube

Ödüllü Acer PUBG Turnuvasına Davetlisiniz!

İstanbul’da 20 Haziran Perşembe, Cevahir alışveriş merkezindeki Teknosa’a saat 12:00’da turnuva başlıyor ve saat 18:00’da sona eriyor. Acer bu turnuvada ikramlar dağıtıyor. Nitro 5 dizüstü bilgisayar, Nitro klavye, Predator Galea 300 oyuncu kulaklığı ve Predator Mouse Pad armağanları kazanabilirsiniz. Ayrıyeten turnuvaya katılan yarışmacılara günün anısına tişört ikram ediyoruz. Hemen kaydolun!

Ödüllü Turnuva Kaydı:

12 İştirakçi ve 4 yedek iştirakçi için [email protected] e-posta adresine adınız, soyadınız, yaşınız ve telefon numaranızı, Instagram, Facebook, Twitter profillerinizi ekleyin. Size dönüş yaparak onaylayacağız.

16 Yaşından küçük genç okurlarımız ailesinin müsaadesi gerekiyor.

Yarışmaya katılmayacak olsanız da izlemek, gezmek ve tanışmak için Teknosa’ya gelebilirsiniz. Technopat takımından Recep Baltaş, Ali Güngör aktiflikte Acer takımı ile birlikte sizi ağırlayacak.

Yarışma iştirakçileri aşağıdaki kurallara uygun olarak yarışıp, armağan kazanacaklar. Lütfen turnuva ile ilgili merak ettikleriniz için baştan sona okuyun.

PUBG TURNUVASI

Ödüller:

  • Acer Nitro 5 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı
  • Acer Nitro Klavye
  • Predator Galea 300 Oyuncu Kulaklığı
  • Predator Mouse Pad (Büyük Boy)

1. Turnuvalar 9 Mayıs 2019 tarihinde başlayıp sonlu bir mühlet boyunca Pazar günleri saat 12.00-18.00 ortasında gerçekleşecektir.
2. Maçlar Sanhok haritasında, oyunun belirlediği hava şartında oynanacaktır.
3. Maçlar FPP (Birinci şahıs görüşü) görüş açısında oynanacaktır.
4. Her iştirakçi 5 dakika ayar yapma ve 25 dakika oyun oynama müddetiyle birlikte toplam 30 dakika müddete sahiptir.
5. İştirakçi turnuvadan 5 dakika evvel alanda bulunmak zorundadır.
6. Her iştirakçi turnuvaya yalnızca 1 defa katılma hakkına sahiptir. Yarışmacı verilen müddetten erken elenirse yerini sıradaki oyuncuya devreder.
7. Oyun içerisinde elediği her rakip 10 puan kıymetindedir.
8. Elendiğinde yahut kendine verilen müddetin sonunda, tüm yarışmacılar, maç sonu ekran imgesini alanda bulunan ilgili bireye aldırmalıdır. Ekran imajını kişi ismi ve soyadı ile kaydedilmelidir. Ekran manzarası alınmadığı durumda yarış sıralamasına giremez.
9. Günün birincisi Acer&Predator Facebook ve Instagram hesaplarından duyurulacaktır.
10. Duyurudan sonra çekilişle mükafatını belirlemesi için, turnuva birincisi Cevahir AVM Teknosa mağazasına davet edilerek mükafatı teslim edilecektir.
11. İştirakçiler yetkililer tarafından verilen şahsî bilgi formunu doldurmakla yükümlüdür. Turnuvaya katılmayı kabul edenler birebir vakitte kuralları ve iştirak koşullarını da kabul etmiş olur.
12. Turnuvaya 16 yaşından küçükler veli müsaadesi olmadan katılamaz.
13. Aşağılayıcı bir lisan, argo ve küfür kullanan, turnuva alanında rastgele bir bireye fizikî yahut kelamlı atakta bulunan oyuncular uyarılmaksızın diskalifiye edilecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/