Telefon

Ön siparişe açılan Xiaomi Note E-Ink’in fiyatı bir oldukça şaşırttı

Akıllı teknolojiler kelam konusu olduğunda akla gelen birinci isimlerden biri Xiaomi’dir. Akıllı telefondan tablete, akıllı prizden akıllı miksere kadar pek çok yenilikçi teknolojinin öncüsü olan Çinli şirket, artık de dijital not defteri pazarını hareketlendirmek istiyor. Daha evvel hayli kolay sayılabilecek teknolojilere sahip aygıtlarla bu bölüme giriş yapan Xiaomi, şimdilerde çitayı bir epey yükseltmişe benziyor.

Teknoloji devi tarafından tanıtılan Xiaomi Note E-Ink modeline baktığımız vakit aygıtın kendine özel bir kalemle geldiğini görüyoruz ki bu da yazı tecrübesini ziyadesiyle arttıracak bir öge.

Ön siparişe açılan Xiaomi Note E-Ink’in fiyatı bir oldukça şaşırttı

İsmi açıklanmayan 4 çekirdekli bir işlemciden güç alan Xiaomi Note E-Ink modeli bu yonga setini 3GB RAM + 64GB dahili depolama alanıyla destekleyecek. Elektriksel gücünü 3.000mAh’lık bataryasından alan bu tablet modelinin birebir vakitte 18W’a kadar süratli şarj takviyesi sunduğunu da belirtelim.

E-Ink mürekkep teknolojisi ve kendisine özel geliştirilen kalemi sayesinde gerçekçi bir not alma tecrübesi sunan tabletin ekran boyutu ise 10,3 inç olacak. 440 gram tartısında olan ve kalınlığı da sırf 5,33mm düzeyinde bulunan tabletin fiyatı ise 390 dolar olarak açıklandı. Bu fiyat daldaki öbür rakiplere nazaran her ne kadar olağan kabul edilebilecek bir düzey olsa da Xiaomi’nin evvelki modellerine nazaran oldukça yüksek bir meblağ olması defter tecrübesi yaşamak için bu aygıtı bekleyenlerin biraz canını sıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking