Teknoloji

OnePlus Buds Pro 2 teknik özellikleri sızdırıldı

OnePlus, yeni üst seviye kablosuz kulaklıklar üzerinde çalışıyor. Şirketin merakla beklenen kulaklıkları ile ilgili ise ayrıntılar süratle gelmeye devam ediyor. İşte kelam konusu kulaklıklarla ilgili tüm merak edilenler. OnePlus Buds Pro geçen yılın Ağustos ayında piyasaya çıktı, bu yüzden muhtemelen haleflerinin çok yakında gelmesi bekleniyor.

OnePlus Buds Pro 2 teknik özellikleri sızdırıldı

Bugün yaklaşmakta olan OnePlus Buds Pro 2’nin kimi özellikleri emniyetli bir kaynak tarafından sızdırıldı. Oppo’nun Enco X2’sine misal halde kulaklık başına bir adet 11 mm ve bir adet 6 mm olmak üzere çift ses şoförlerine sahip oldukları argüman ediliyor. Ayrıyeten yüksek çözünürlüklü LHDC 4.0 codec bileşeninin yanı sıra uzamsal sesi de destekliyor. Etkin gürültü engelleme, görünüşe nazaran 45 dB’ye kadar çıkacak ve etrafınızdaki mevcut gürültü düzeylerine nazaran uyarlanabilecek. Her kulaklık, aramalar sırasında gelişmiş ses kalitesi için üç mikrofon alacak.

ANC açıkken, OnePlus Buds Pro 2’nin bir şarjla 6 saate ve kasayla 22 saate kadar dayanmasını bekleyebiliriz. ANC’yi kapatırsanız, bu sayılar sırasıyla 9 saat ve 38 saate kadar uzayabilir.

Cihaz, kablosuz şarjı destekleyecek, tomurcukların on dakikalık bir biçimde doldurulması size 3 saatlik kullanım sağlayacak. Öbür özellikler ortasında Google Fast Pair ve Bluetooth 5.2 dayanağı bulunacak. Kulaklıklar, toza ve suya dayanıklılık için IP55 derecesine sahip olacak. OnePlus Buds Pro 2 beyaz, siyah ve yeşil renklerde sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!