Telefon

OnePlus kullanıcıları dikkat! Beklenen güncelleme geldi

Google, Android 13‘ü neredeyse iki ay evvel piyasaya sürdü. Bugün ise OnePlus, OnePlus 7, 7 Pro, 7T ve 7T Pro kendine ilişkin yeni bir büyük Android güncellemesine sahip olacak. Lakin bu Android 13 değil, bunun yerine bir yıldan daha eski bir sürüm olan Android 12’den bahsediyoruz. Geç olsa da her biçimde yeniden de bir güncelleme gelmesi âlâ bir haber diyebiliriz.

Çinli şirket, birkaç hafta evvel üstte bahsedilen dört telefon için Android 12 beta testine başladı ve artık bu sürecin kesimi olanlar son güncellemeyi almaya başlıyor. Bu, beta kümesinde olmayan şahısların de önümüzdeki gün ve haftalarda Android 12 güncellemesini alması gerektiği manasına geliyor. Yapı, OnePlus 7 ve 7 Pro için H.28 ve OnePlus 7T ve 7T Pro için F.16 olarak etiketlenmiş. Güncelleme, bu noktada Ağustos 2022 güvenlik yaması düzeyiyle birlikte geliyor.

OnePlus kullanıcıları dikkat! Beklenen güncelleme geldi

Yeni yazılım OxygenOS 12.1 olarak geliyor. Güncelleme ile eksiksiz bir görsel revizyonu geliyor ve üç düzeyli karanlık mod, Raftaki Kartlar için yeni tarz seçenekleri, algoritmaları kullanan yeni Akıllı Pil Motoru dahil olmak üzere bir sürü yeni şey geliyor. pil ömrünüzü uzatın, yeni uygulama simgeleri, metin ve renk sunumunun sistem genelinde genel optimizasyonu, istenmeyen MMS engelleme takviyesi ve oyunlar için HyperBoost uçtan uca kare suratı sabitleyici de gelecek.

İş Hayat İstikrarı, Süratli Ayarlar geçişi ile İş ve Ömür ortasında süratli geçiş de dahil olmak üzere artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve muhakkak pozisyonlara, Wi-Fi ağına yahut vakte nazaran otomatik geçiş takviyesi de var. Gallery artık iki parmakla kıstırma hareketiyle mizanpajlar ortasında geçiş yapmanızı sağlarken Canvas AOD’de yeni çizgi ve renk tarzları, yeni fırçalar ve konturlar ve güzelleştirilmiş yüz tanıma vardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/