Telefon

OnePlus “Pro” yu amiral gemisi serisinden çıkarıyor!

İki başka ve sağlam kaynaklara nazaran OnePlus, bir sonraki amiral gemisi serisinden “Pro”yu çıkarmayı planlıyor. Bu da, şirketin yaklaşmakta olan üst düzey telefonunun OnePlus 11 olarak isimlendirileceği manasına geliyor. Şirket bu değişiklik ile ilgili geçerli bir sebep de açıklamadı.

OnePlus “Pro” yu amiral gemisi serisinden çıkarıyor!

Bilgilerin yanlışsız olduğu ortaya çıkarsa, OnePlus’ın amiral gemisi serisini bir bütün olarak nizama sokma seçeneğini de araştırdığı varsayılabilir. Çekirdek amiral gemisi serisi, ikinci yarıda potansiyel bir “T” yükseltmesi ile yılın birinci yarısında ikiden fazla model almayacak denebilir. 2018 ve OnePlus 6’dan beri durum bu türlü değil. Geçtiğimiz birkaç yıldaki eğilime bakılırsa teknoloji devleri, daha geniş bir kullanıcı tabanına hitap etmek için en az birkaç amiral gemisi varyantı sunmaya başlamışlardı. Fakat, OnePlus bu bahiste geri adım atıyor üzere görünüyor. Bu da aslında o kadar berbat olmayabilir. OnePlus 8 serisinden bu yana, vanilya seçenekleri büyük ölçüde ihmal edildi ve yalnızca Profesyonellerin satışlarını artırmak için varmış üzere hissediliyor.

Bu kapsamda şirketin gelecek modellerinde amiral gemisinde değişiklikler kelam konusu olacak. Teknoloji devleri ortasında önemli bir rekabet kelam konusu ve bu kapsamda OnePlus da birtakım değişiklikler getiriyor. Kelam konusu isim değişikliği yakında kendini gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!